Кроссворд на украинском языке (11 на 13 клеток) №14

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Невеликий віршований або, рідше, прозовий повчальний твір алегоричного змісту. 5. Гармонійне поєднання кількох музичних звуків або голосів. 9. Муніципалітет у Франції, у регіоні Аквітанія, департамент Атлантичні Піренеї. 10. Обрис і розріз губ. 11. Звуконаслідування, що передає котяче нявкання. 12. Кондитерський виріб у вигляді густої маси, виготовленої з протертого (переважно соняшникового) насіння або потовчених горіхів з карамеллю. 14. Поселення. 16. Велика хижа морська риба. 18. Велика хижа морська риба ряду акулоподібних із плоским тілом і вузьким хвостом. 20. Прикріплений до держака мотузок або ремінець, яким поганяють тварин. 23. Об'єднана держава Сирійської Республіки та Республіки Єгипет, що існувала з лютого 1958 по вересень 1961 року. 24. Академія технологічних наук. 26. Згущена варінням смола. 27. Сцена для виступів акторів, музикантів, співаків, промовців і т. ін. 28. Спадкове земельне володіння в епоху феодалізму, яке надавалось васалу за умови несення ним військової служби та виконання інших повинностей. 30. Харчовий продукт, що його одержують із молока при його сквашуванні й відокремленні сироватки. 31. ... з вогнем. 33. Фігура, що має вигляд витягнутого круга. 35. Музичний інструмент. 36. Тривога, ґвалт, паніка. 39. Маленький син князя. 41. Цибуля, картопля, буряк. 44. Електрично заряджена частинка. 45. Хутряний чобіт з м'якою підошвою — взуття, поширене здебільшого у народів Півночі та Сибіру. 46. Плосковерхі плато або останці, звичайно з крутими чи обривистими схилами, головним чином у Середній Азії. 47. Південна трав'яниста, рідше кущова рослина з великими зубчастими листками. 48. Плита (звичайно квадратна), що становить верхню частину капітелі колони.

За вертикаллю:
1. Йоганн Себастьян ... (німецький композитор). 2. Чорношкіра жінка. 3. Невеликий човен. 4. Поширений на сході міцний спиртний напій. 5. Кораловий острів кільцеподібної форми. 6. Індіанський народ, що існував на крайньому півдні Південної Америки. 7. Те саме, що ряднина (розм.). 8. 1+1. 13. Одиниця вимірювання потужності в Міжнародній системі одиниць. 15. Заразна хвороба однокопитих (може передаватись і людині), яка супроводжується появою гнійних пухирців у носоглотці та виразок на тілі. 17. Їстівний морський молюск, що має двостулкову черепашку. 18. Кінцева частина труби або трубчаста конічна насадка, призначена для регулювання струменю газу, пари, рідини, що з неї виходять. 19. Круглий майданчик посередині цирку, де виступають артисти. 21. Зосередження думки або зору, слуху на будь-якому об'єкті. 22. Довгий мотузок із зашморгом на кінці. 24. Автоматична телефонна станція. 25. Тринадцята літера грузинської абетки. 29. Представник сибірського малочисельного корінного народу, що живе в Росії, Китаї і Монголії. 32. Лісовий птах родини тетерукових з рябим оперенням. 34. Вигук, що виражає подив, здогад, пригадування. 35. Німецьке авто. 37. Графство на сході Ірландії. 38. Військовий підрозділ, що входить до складу батальйону. 39. Корейське авто. 40. Шлях, засіб, рух духовної практики в буддизмі, завдяки якому досягають просвітлення. 42. Рос. авто. 43. Ірландська республіканська армія.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Байка. 5. Акорд. 9. Аро. 10. Рот. 11. Няв. 12. Халва. 14. Осада. 16. Акула. 18. Скат. 20. Пуга. 23. Оар. 24. Атн. 26. Вар. 27. Естрада. 28. Лен. 30. Сир. 31. Гра. 33. Овал. 35. Баян. 36. Алярм. 39. Княжа. 41. Овочі. 44. Іон. 45. Унт. 46. Кир. 47. Акант. 48. Абака.

За вертикаллю:
1. Бах. 2. Арапка. 3. Йол. 4. Арак. 5. Атол. 6. Она. 7. Рядюга. 8. Два. 13. Ват. 15. Сап. 17. Устриця. 18. Сопло. 19. Арена. 21. Увага. 22. Аркан. 24. Атс. 25. Нар. 29. Евенок. 32. Рябчик. 34. Лаж. 35. Бмв. 37. Лаут. 38. Рота. 39. Кіа. 40. Яна. 42. Ока. 43. Іра.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».