Кроссворд на украинском языке (11 на 13 клеток) №23

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Те саме, що рудник. 5. ...-сюр-Варез (муніципалітет у Франції, у регіоні Рона-Альпи, департамент Ізер). 9. Сім'я. 11. Кілометр. 13. Конкурент пилососа. 14. Франкфурт-...-Майні. 15. Ай, ого (поет.). 17. Предмет. 18. Представник кочових племен Центральної Азії, що в ст. вдерлися на територію Європи. 19. Округ (графство) у штаті Техас, США. 21. Чоловічий верхній одяг громадян у Стародавньому Римі. 22. Група з п'яти виконавців. 25. Птах родини чаплевих. 26. Пташа орла. 28. Військово-політичне угрупування, основними членами якого були Великобританія, Франція і Росія, створене в 1904—1907 роках. 31. Адреса в інтернеті. 33. Український мистецтвознавець, який був членом Національної комісії у справах ЮНЕСКО Міністерства закордонних справ України. 35. Слово ворони. 36. Муніципалітет у Франції, у регіоні Пуату-Шарант, департамент Приморська Шаранта. 38. Оборонна споруда для прикриття артилерійської зброї та її обслуги. 39. Жак-... Кусто (французький дослідник Світового океану, фотограф, режисер, винахідник, автор великої кількості книг і фільмів, першовідкривач). 40. Деталь одягу. 42. «Чорна акула». 43. Бій, битва. 45. У дореволюційній Росії — бродячий дрібний торговець, який продавав по селах галантерею, мануфактуру, книжки і т. ін. 46. Портове місто на південному заході Естонії, головний курорт країни на узбережжі Балтійського моря.

За вертикаллю:
1. Найвище досягнення. 2. Що? ...? Коли?. 3. Котяче слово. 4. Корабельне гальмо. 5. Вигук, заклик. 6. Несподіване почуття страху. 7. Персонаж давньогрецької міфології, нащадок Посейдона (за однією з версій син, за іншою — онук), один з Алоадів. 8. Тропічна трав'яниста рослина з великим кислувато-солодким на смак делікатесним плодом, що має вигляд величезної (20‑40 см) соснової шишки. 10. Союз, об'єднання. 12. Неосвітлений простір; темрява. 14. Однорічна олійна рослина родини складноцвітих. 16. Почесний титул у Великобританії. 18. Острів у Балтійському морі і ландскап, історична область у південній Швеції. 20. Найменша кількість певної енергії. 21. Рух предмета по поверхні іншого предмета, який щільно до нього прилягає. 23. Сильна доля у стопі, ритмічний наголос у вірші, що не збігається із граматичним. 24. Відтінок. 27. Сорт морозива. 29. Третій імператор найбільшої в історії Стародавньої Індії держави Мауріїв, правитель Індії. 30. Українська співачка, яка співала про червону руту. 32. ... Евальд (естонський композитор). 34. Кухар на кораблі. 36. Обрядова каша з ячмінних або пшеничних зерен, уживана з солодкою підливою напередодні Різдва чи Водохреща. 37. Постріл декількох знарядь. 40. Російська академія наук. 41. Один з волосків, що ростуть по краях вік. 43. Марка літаків. 44. Круча.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Рудня. 5. Клона. 9. Еякулят. 11. Км. 13. Віник. 14. На. 15. Оле. 17. Річ. 18. Гун. 19. Раск. 21. Тога. 22. Квінтет. 25. Квак. 26. Орля. 28. Антанта. 31. Сайт. 33. Янко. 35. Кар. 36. Коз. 38. Дот. 39. Ів. 40. Рукав. 42. Ка. 43. Баталія. 45. Офеня. 46. Пярну.

За вертикаллю:
1. Рекорд. 2. Де. 3. Няв. 4. Якір. 5. Клич. 6. Ляк. 7. От. 8. Ананас. 10. Уніон. 12. Мла. 14. Нуг. 16. Есквайр. 18. Готланд. 20. Квант. 21. Тертя. 23. Ікт. 24. Тон. 27. Ескімо. 29. Ашока. 30. Ротару. 32. Аав. 34. Кок. 36. Кутя. 37. Залп. 40. Ран. 41. Вія. 43. Бе. 44. Яр.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».