Український кросворд (11x13) №30

Сітка кросворда: 
Український кросворд (11x13) №30

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
2. Уміння читати і писати. 9. Представник могутнього фракійського племені. 11. Самець кози. 13. Особливої форми паличка, що служить символом влади, високого становища і т. ін. 15. Давньоруське військо. 16. Місто в Японії. 19. Індіанський народ, що існував на крайньому півдні Південної Америки. 21. Естрадний ансамбль, що поєднує виконання музики і спів. 22. ...-тур. 24. Маленькі сани для катання малечі, спускання з гір, перевезення невеликого вантажу вручну і т. ін. 26. ...-кола. 28. Католицька лисина. 29. Ходьба. 31. Собака, переважно сірої масті. 33. «...-центр» (чикагський хмарочос). 34. Однорічна культурна рослина родини бобових, яку вирощують на зерно для харчування та на корм худобі. 36. Австрійський олімпійський комітет. 37. ...-де-Бенітес (муніципалітет в Іспанії, у складі автономної спільноти Кастилія-Ла-Манча, у провінції Куенка). 39. Натягнута на обруч густа сітка, крізь яку просівають борошно та інші сипкі речовини або проціджують що-небудь. 41. Високий декоративний чагарник родини розоцвітих із численними білими квітками. 44. Гармонійне музичне співзвуччя. 46. Негативно заряджений йон, який під час електролізу рухається до анода і розряджається на його поверхні. 47. Награбоване майно.

За вертикаллю:
1. Друга за величиною і повноводністю ліва притока Дніпра. 2. Гостре респіраторне захворювання. 3. Видовжена вперед передня частина голови деяких тварин. 4. Давньоримська мідна монета. 5. «Добре» у американців. 6. В іудаїзмі — назва першої частини Біблії — П'ятикнижжя Мойсея, а також пергаментний сувій з цим текстом, що зберігається в синагозі. 7. «Циганка ...». 8. Густе, міцне, світле англійське пиво, що виготовляється з ячменю. 10. Ліва притока Дніпра. 12. Спільнота людей (плем'я, народність, нація), що історично склалася та має соціальну цілісність і оригінальний стереотип поведінки. 14. Московський авіаційний інститут. 17. Заборонене м'ясо для мусульманина. 18. Городня рослина родини хрестоцвітих, листя якої використовують для виготовлення різних страв. 19. Дерево для вампірів. 20. Ім'я Чехова. 22. Вузький довгастий отвір; щілина. 23. Покриття пляжу. 25. Судновий кухар. 27. Індіанське плем'я. 30. Кліп. 32. Країна в Африці. 35. Ударно-спусковий механізм. 37. «Шкіра» дерева. 38. Корм для корови. 39. Сирія. 40. Геометричне тіло. 42. Один обліт Сонця Землею. 43. Муніципалітет у Франції, у регіоні Центр, департамент Ер і Луар. 45. Децибел. 46. Академія Наук.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
2. Грамота. 9. Одрис. 11. Козел. 13. Жезл. 15. Рать. 16. Осака. 19. Она. 21. Віа. 22. Шоп. 24. Санки. 26. Пепсі. 28. Тонзура. 29. Кроки. 31. Сірко. 33. Аон. 34. Нут. 36. Аок. 37. Касас. 39. Сито. 41. Ірга. 44. Акорд. 46. Аніон. 47. Рабунок.

За вертикаллю:
1. Сож. 2. Грз. 3. Рило. 4. Ас. 5. Ок. 6. Тора. 7. Аза. 8. Ель. 10. Десна. 12. Етнос. 14. Маі. 17. Свинина. 18. Капуста. 19. Осика. 20. Антон. 22. Шпара. 23. Пісок. 25. Кок. 27. Ері. 30. Ролик. 32. Конго. 35. Усм. 37. Кора. 38. Сіно. 39. Сар. 40. Тор. 42. Рік. 43. Анш. 45. Дб. 46. Ан.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».