Кроссворд на украинском языке (11 на 15 клеток) №4

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
2. Самопроголошена держава на східному узбережжі Чорного моря, де-юре автономна республіка у складі Грузії. 7. Протиракетна оборона. 8. За Біблією, перша жінка, дружина Адама, створена Богом з адамового ребра. 9. Міцний напій із соку, що перебродив, або з патоки тростинного цукру. 10. Споруда з цегли або каменю, призначена для опалення приміщення, випікання хліба та інших борошняних виробів, варіння страв, напоїв і т. ін. 11. ...-д'Івуар (держава в західній Африці, що межує на півночі з Малі і Буркіна-Фасо, на сході з Ганою, на заході з Ліберією і Гвінеєю, на півдні омивається Гвінейською затокою). 12. Сполучені Штати. 13. Наукова організація праці. 14. Група довгохвостих папуг. 16. Трав'яниста однорічна рослина родини бобових, насіння якої використовують для виробництва харчових продуктів та в техніці. 18. Вираження заперечення співрозмовникові. 21. Міра земельної площі. 22. Невеликий віршований або, рідше, прозовий повчальний твір алегоричного змісту. 23. Один із горизонтальних рядів чого-небудь, розміщених один над одним або один під одним. 24. Цілковите безладдя. 25. Широкий асфальтовий шлях, що з'єднує великі міста, важливі об'єкти тощо. 26. Кормова частина палуби корабля від грот-щогли або від кормової рубки до ахтерштевня. 27. Стара назва літери «а». 29. Сланка спорова рослина без коріння та квітів, що росте у вогких місцях, на деревах, камінні. 31. Кухар на кораблі. 33. Змія родини гадюкових. 34. Розділовий сполучник. 35. Автоматична телефонна станція. 36. Житлово-експлуатаційна контора. 37. Хімічний елемент, кристалічна речовина чорно-сірого кольору з металевим блиском, що його видобувають головним чином з морських водоростей. 38. Ярмо. 39. Австралійський страус. 40. Цінна рідкісна річ.

За вертикаллю:
1. Той, хто виявляє піклування про кого-небудь, доглядає когось. 2. Головна артерія. 3. Дрібна морська промислова риба родини анчоусових ряду оселедцеподібних. 4. Певна кількість продуктів, матеріалів і т. ін., заготовлених заздалегідь для використання у разі потреби. 5. Страва з підсмажених яєць. 6. Металевий стрижень, на який нанизуються шматки м'яса, цибулі і т. ін. для приготування шашлику. 15. Перший в історії людства суспільний лад, за якого виробники — раби — були у повному, неподільному розпорядженні рабовласників. 17. Виготовлений з легкого матеріалу предмет (звичайно у вигляді півкола), яким навівають прохолоду в обличчя під час спеки. 19. Державна мова Ізраїлю, що становить значною мірою оновлену стародавню єврейську (гебрайську) мову. 20. Молочний продукт, що нагадує кефір. 21. Штат на середньому заході США. 26. Майстер, що виготовляє художні вироби, прикраси і т. ін. з коштовних металів і каміння. 28. Звужена донизу залізна лопата для земляних робіт. 29. Музичний лад, основою якого є великий тризвук з великою терцією в основі. 30. Комп'ютерний хуліган, який проникає в чужі інформаційні системи. 31. Хижак родини собачих. 32. У дореволюційній Росії — вихованець кадетського корпусу.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
2. Абхазія. 7. Про. 8. Єва. 9. Ром. 10. Піч. 11. Кот. 12. Сша. 13. Ноп. 14. Ара. 16. Соя. 18. Ні. 21. Ар. 22. Байка. 23. Ярус. 24. Хаос. 25. Траса. 26. Ют. 27. Аз. 29. Мох. 31. Кок. 33. Ефа. 34. Або. 35. Атс. 36. Жек. 37. Йод. 38. Іго. 39. Ему. 40. Раритет.

За вертикаллю:
1. Опікун. 2. Аорта. 3. Хамса. 4. Запас. 5. Яєчня. 6. Шампур. 15. Рабство. 17. Опахало. 19. Іврит. 20. Айран. 21. Айова. 26. Ювелір. 28. Заступ. 29. Мажор. 30. Хакер. 31. Койот. 32. Кадет.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».