Кроссворд на украинском языке (11 на 15 клеток) №5

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Приватне сільськогосподарське підприємство на власній або орендованій землі. 4. Столиця і найбільше місто Бангладеш. 7. Ізраїльська естрадна співачка й автор пісень, разом з Мірою Авад представляла Ізраїль на Пісенному конкурсі Євробачення 2009 року в Москві з піснею «Має бути інший шлях». 8. Прив'язана до вудлища довга міцна нитка (з волосин коня, шовку і т. ін.), на кінці якої прикріплено риболовецький гачок. 9. Держава в Північній Європі, одна з трьох країн Балтії, розташованих на східному узбережжі Балтійського моря. 10. Правила улаштування електроустановок. 11. Чеське авто. 14. Морський водоплавний птах родини сивкових. 18. Виразні рухи людського тіла, що служать поряд із мімікою формою передавання внутрішніх переживань. 19. Гравюра, виконана самим художником (на відміну від репродукційної гравюри). 20. ... П’єха (відома російська співачка). 23. Найбільший духовий клавішний музичний інструмент, що складається з набору труб, у які нагнітається повітря. 26. Секретне, умовлене сполучення цифр чи букв, що дає право доступу куди-небудь або до чого-небудь. 27. муніципалітет в Італії, у регіоні Ломбардія, провінція Комо. 28. Відомий російський продюсер. 29. Курортне селище на чорноморському узбережжі Кавказу в Лазарівському районі міста Сочі, за 18 км від центру. 30. Чиє-небудь повідомлення, звернення до кого-небудь із викладом якихось відомостей, положень, думок. 31. У давньогрецькій міфології — водяна німфа, богиня текучих вод.

За вертикаллю:
1. Підробка, обман, шахрайство. 2. Заглиблення в ґрунті, по якому тече річка, струмок і т. ін. 3. Місто на Чорноморському узбережжі Кавказа, РФ. 4. Те саме, що далечінь. 5. Культурний регіон і стародавня цивілізація Східної Азії. 6. Багаторічна тропічна й субтропічна трав'яниста рослина з грубим, м'ясистим великим листям, з якого виробляють волокно. 12. Пейзаж, ландшафт. 13. Найбільше місто у північному штаті Мічиган, Середнього Заходу США та центр округу Вейн. 15. Місто в Краснодарському краї Російської Федерації. 16. Металевий значок установленого зразка на форменому кашкеті. 17. Великої руйнівної сили повітряний вихор, який виникає в грозовій хмарі і потім поширюється згори донизу у вигляді стовпа або хобота, захоплюючи пісок, воду і т. ін. 20. Попередній начерк малюнка, картини або частин її. 21. Заселена іонійцями в 11‑9 ст. до н. е. область у центральній частині західного узбережжя Малої Азії (з прилеглими островами) між містами Фокея та Мілет. 22. Велика хижа морська риба. 23. Приміщення для концертів, танців і т. ін. 24. Портове місто на півночі Італії. 25. Тонко зсукана, скручена пряжа, що використовується для шиття, в'язання, вишивання, виготовлення тканин і т. ін.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Ферма. 4. Дакка. 7. Ноа. 8. Ліска. 9. Литва. 10. Пуе. 11. Шкода. 14. Чайка. 18. Пантоміміка. 19. Автогравюра. 20. Едіта. 23. Орган. 26. Код. 27. Канту. 28. Ернст. 29. Лоо. 30. Заява. 31. Наяда.

За вертикаллю:
1. Фальш. 2. Русло. 3. Анапа. 4. Далеч. 5. Китай. 6. Агава. 12. Краєвид. 13. Детройт. 15. Армавір. 16. Кокарда. 17. Смерч. 20. Ескіз. 21. Іонія. 22. Акула. 23. Одеон. 24. Генуя. 25. Нитка.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».