Кроссворд на украинском языке (11 на 15 клеток) №8

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
2. Самка кота. 6. Верхня частина діжки, скрині й т. ін., якою їх закривають. 7. Почуття сильного обурення. 8. Тип рослинності, що об'єднує хвойні ліси північного помірного поясу. 9. Багаторічна тропічна й субтропічна трав'яниста рослина з довгастим м'ясистим листям, укритим по краю шипами. 10. Отвір або місце для проходу в середину приміщення і т. ін. 12. Витка кущова або деревна рослина. 15. Українська Народна Республіка. 17. «Чорнії брови, карії ...». 19. Найвища мета, до якої прагнуть люди і яка керує їхньою діяльністю. 22. Пророк, який належав до 13 «малих» пророків Старого Завіту. 23. Голчастий виріст у деяких рослин; колючка (розм.). 24. Велика хижа морська риба. 27. Автоматична телефонна станція. 28. Передача м'яча, шайби і т. ін. кому-небудь із гравців своєї команди. 30. Вироби зі здобного тіста. 33. Річка в Актюбінській і Атирауській областях Казахстану. 35. Певна кількість будь-чого. 37. Спів. 38. Угода про виконання якого-небудь зобов'язання тією особою, що програє. 39. За біблійною легендою — місце блаженного існування Адама та Єви. 40. Металева плита на друкарському верстаті, на якій установлюють друкарську форму.

За вертикаллю:
1. Англійський фізіолог, один з основоположників біофізики і дослідження операцій. 2. Бойлер. 3. Прокладка під гайку або головку гвинта, яка має форму плоского кільця. 4. Багаторічна тропічна й субтропічна трав'яниста рослина з грубим, м'ясистим великим листям, з якого виробляють волокно. 5. Країна в Південній Америці. 9. Гора в Західній Африці, на території Того. 11. Державна автомобільна інспекція. 13. Річка в Південній Азії, яка витікає з Тибету й впадає в Індійський океан. 14. Ізраїльська естрадна співачка й автор пісень, разом з Мірою Авад представляла Ізраїль на Пісенному конкурсі Євробачення 2009 року в Москві з піснею «Має бути інший шлях». 16. Тимчасове приміщення із тканини, шкіри, рідше з гілля, що напинається на каркас; шатро. 18. Вістка, повідомлення про кого-, що-небудь. 19. Титул японського Імператора Ґо-Сакураматі. 20. Австралійський страус. 21. Лінійно обмежений автомат. 25. Один з пари легкого спортивного взуття на гумовій підошві. 26. У рослини — комплекс тканин, що ними органічні речовини переміщуються від листків до коріння. 27. Здивування, незадоволення. 29. Сполучені Штати. 30. Заповіт, настанова, порада, побажання, дані наступним поколінням або послідовникам. 31. Розкритий рот, у якому видніються зуби. 32. Курорт на Чорному морі, один з мікрорайонів в Адлерському районі міста Сочі, його історичний центр. 34. Захворювання людини й тварин, що виникає внаслідок потрапляння й перебування в тканинах або порожнинах організму личинок мух і ґедзів. 36. Пристрій, за допомогою якого зчіплюють між собою машини, вагони і т. ін.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
2. Кішка. 6. Віко. 7. Гнів. 8. Тайга. 9. Алое. 10. Вхід. 12. Ліана. 15. Унр. 17. Очі. 19. Ідеал. 22. Амос. 23. Ость. 24. Акула. 27. Атс. 28. Пас. 30. Здоба. 33. Емба. 35. Доза. 37. Вокал. 38. Парі. 39. Едем. 40. Талер.

За вертикаллю:
1. Хілл. 2. Котел. 3. Шайба. 4. Агава. 5. Чілі. 9. Агу. 11. Даі. 13. Інд. 14. Ноа. 16. Намет. 18. Чутка. 19. Іса. 20. Ему. 21. Лоа. 25. Кед. 26. Луб. 27. Але. 29. Сша. 30. Завіт. 31. Оскал. 32. Адлер. 34. Міаз. 36. Зчеп.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».