Кроссворд на украинском языке (11 на 15 клеток) №9

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
2. Риболовна снасть із сітки, що має форму конусоподібного мішка, натягнутого на обруч і прикріпленого до держална. 4. Промах, помилка. 7. Одиниця вимірювання потужності в Міжнародній системі одиниць. 8. «Чорнії брови, карії ...». 9. Автоматична телефонна станція. 10. Асоціація українських банків. 11. Харчовий продукт, що його одержують із молока при його сквашуванні й відокремленні сироватки. 12. Одиниця виміру земельної площі в Англії і Північній Америці. 13. Вигук, що виражає подив, здогад, пригадування. 14. Група довгохвостих папуг. 15. Мідний велетень на Кріті, що відганяв від острова чужинців. 16. Національна релігія тибетців. 17. Ай, ого (поет.). 18. Уживається для вказування на кого-, що-небудь на близькій відстані (часто супроводжується жестом). 19. Низький чагарник чи багаторічні трави родини бобових, коріння яких містить дубильні речовини. 23. Той, хто добуває кам'яну сіль. 27. 12 місяців. 28. Плівкотворний розчин смол або ефірів целюлози у спирті, скипидарі або оліях, яким покривають яку-небудь поверхню для її збереження і блиску. 29. Українське Визвольне Військо. 30. Червоно-бурий шар на поверхні заліза, який утворюється внаслідок його окислення. 31. Хрещений батько стосовно до батьків хрещеника і хрещеної матері. 32. Автоматична міжпланетна станція. 33. Ізраїльська естрадна співачка й автор пісень, разом з Мірою Авад представляла Ізраїль на Пісенному конкурсі Євробачення 2009 року в Москві з піснею «Має бути інший шлях». 34. В Україні та деяких інших країнах — ввічлива форма звертання або називання стосовно до осіб чоловічої статі. 35. Муніципалітет у Франції, у регіоні Центр, департамент Ер і Луар. 36. Уявні прямі лінії, які проходять через середину якого-небудь тіла чи простору. 37. Слово, що додається до імен знатних чоловіків в Іспанії. 38. Період, докорінно відмінний від попереднього. 39. Поселення на південному сході Куби, сучасна провінція Гранма, поблизу якого 10 жовтня 1868 року Карлос Мануель де Сеспедес звернувся до народу з маніфестом «До співгромадян і до всіх націй», який закликав до боротьби проти іспанських колонізаторів. 40. Римський імператор (79 — 81 рр.) з династії Флавіїв.

За вертикаллю:
1. Конструктор літаків, вертольотів, планерів, авіаційних двигунів. 2. Механізм, пристрій для запуску автомобільних, авіаційних і т. ін. двигунів. 3. Хімічний елемент (Co). 4. Столиця Португалії. 5. Рідкісна форма психічного захворювання, що характеризується стійкими маячними ідеями переслідування, ревнощів і т. ін. за збереження в іншому логічності мислення. 6. Машина для рівномірного розподілення й укладання асфальту. 20. Розділовий сполучник. 21. Місто на півночі Латвії, розташоване на кордоні з Естонією. 22. Ярмо. 23. Кущ або невелике дерево з зеленувато-жовтою деревиною та дрібними квіточками, зібраними у великі волоті. 24. Вічнозелена південна чагарникова рослина родини губоцвітих, з якої добувають ефірну олію. 25. Слухач курсів. 26. Дошка з натягнутим на неї папером, на який наносять план місцевості під час знімання.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
2. Сак. 4. Ляп. 7. Ват. 8. Очі. 9. Атс. 10. Ауб. 11. Сир. 12. Акр. 13. Ага. 14. Ара. 15. Тал. 16. Бон. 17. Оле. 18. Ось. 19. Ратанія. 23. Солекоп. 27. Рік. 28. Лак. 29. Увв. 30. Ржа. 31. Кум. 32. Амс. 33. Ноа. 34. Пан. 35. Анш. 36. Осі. 37. Дон. 38. Ера. 39. Яра. 40. Тит.

За вертикаллю:
1. Авіаконструктор. 2. Стартер. 3. Кобальт. 4. Лісабон. 5. Параноя. 6. Асфальтоукладач. 20. Або. 21. Апе. 22. Іго. 23. Скумпія. 24. Лаванда. 25. Курсант. 26. Планшет.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».