Кроссворд на украинском языке (11 на 17 клеток) №10

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Лист або рулон паперу, на якому надруковано виведену з ЕОМ інформацію. 7. Високоорганізована тварина-ссавець із ряду приматів. 8. Джазовий характер виконання, який створює у слухача враження наростаючого темпу, тоді як він залишається незмінним. 9. Тридцята літера грузинської абетки. 11. ... Кудлай (українська співачка). 14. У період античності та в середні віки — європейська назва представника корінного населення Північної Африки. 16. Передня частина голови тварини. 17.... Христос. 18. Простір, що видніється вдалині. 19. Порода мисливських або кімнатних собак, що мають короткі криві ноги й довгий тулуб. 20. Дорога з твердим покриттям, призначена для руху будь-якого безрейкового транспорту. 21. Рогове нашкірне утворення з порожнистим стрижнем і легкими пухнастими відростками з обох боків, яке вкриває більшу частину тіла птахів. 22. Пересилання на відстань інформації за допомогою радіохвиль. 23. Металевий бурав для дослідження глибоких шарів ґрунту. 24. Річка на заході Франції, ліва притока Сарта. 25. Воскоподібна речовина сірого кольору, яку виділяють кашалоти. 26. Чарівність, привабливість. 28. Шовкова тканина з мінливим полиском. 31. В Україні та деяких інших країнах — ввічлива форма звертання або називання стосовно до осіб чоловічої статі. 33. Копчене м'ясо (переважно свинячий окіст), попередньо просолене й приправлене прянощами. 34. Державна мова Ізраїлю, що становить значною мірою оновлену стародавню єврейську (гебрайську) мову. 35. Різновид алергійної реакції негайного типу.

За вертикаллю:
1. Пристрій на стволі вогнепальної зброї для прицілу. 2. Нагромадження, велика купа чого-небудь обваленого або зваленого. 3. Той, хто намагається одержати за свою працю більше, ніж вона варта. 4. Окремий знімок на кіно — та фотоплівці. 5. Право керувати державою, політичне панування. 6. Назва органу армійської розвідки та контррозвідки Німеччини у 1919—1944 роках. 10. Безглуздий набір слів; нісенітниця. 12. Службовець пошти, який розносить кореспонденцію адресатам. 13. Столиця Нідерландів. 14. Біла бавовняна тканина, з якої переважно шили білизну. 15. Багаторічна трав'яниста рослина, з кореневищ і коренів якої виготовляють лікарські настоянки, що використовуються як заспокійливий і тонізуючий засіб для серця та центральної нервової системи. 26. Поважна, впливова особа. 27. Дохід з капіталу, землі або майна, що його власники одержують регулярно, не займаючись підприємницькою діяльністю. 29. Старовинний жіночий головний убір. 30. Розкопування, розривання, розпушування чого-небудь рихлого, сипкого. 31. Заміжня поміщиця в старих Польщі, Литві, дореволюційних Україні та Білорусі. 32. Западина або виступ у стіні.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Роздруківка. 7. Мавпа. 8. Драйв. 9. Чар. 11. Алла. 14. Мавр. 16. Морда. 17. Ісус. 18. Даль. 19. Такса. 20. Шосе. 21. Перо. 22. Радіо. 23. Зонд. 24. Ліар. 25. Амбра. 26. Шарм. 28. Муар. 31. Пан. 33. Шинка. 34. Іврит. 35. Анафілаксія.

За вертикаллю:
1. Рамка. 2. Завал. 3. Рвач. 4. Кадр. 5. Влада. 6. Абвер. 10. Абракадабра. 12. Листоноша. 13. Амстердам. 14. Мадаполам. 15. Валеріана. 26. Шишка. 27. Рента. 29. Убрус. 30. Риття. 31. Пані. 32. Ніша.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».