Кроссворд на украинском языке (11 на 17 клеток) №11

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Довгий мотузок із зашморгом на кінці. 4. Висловлена у стислій формі ідея, політична вимога, завдання. 7. Ярмо. 8. Почуття відрази в поєднанні з гидливістю. 9. Дохід з капіталу, землі або майна, що його власники одержують регулярно, не займаючись підприємницькою діяльністю. 10. Сани спеціальної конструкції, які використовуються в бобслеї. 12. Перська (іранська) срібна монета. 14. Морська промислова риба родини лососевих, що заходить у річки для нересту. 15. Держава в Північній Європі, одна з трьох країн Балтії, розташованих на східному узбережжі Балтійського моря. 16. Прозора речовина, яку одержують плавленням і хімічною обробкою кварцового піску з деякими іншими домішками. 18. Ввічливе звертання до тестя, свекра. 20. Кухонний предмет — металева пластинка з густо пробитими дрібними отворами, об гострі краї яких труть що-небудь. 21. Дитина. 22. 100 см. 23. Місто, де розташован головний судовий орган ООН, до юрисдикції якого входять усі питання, що передаються йому державами, і всі питання, передбачені Статутом ООН і чинними договорами і конвенціями. 24. Мавпа роду мандрилів. 25. Спеціальне звання, чин. 27. Задишка, спричинювана деякими захворюваннями серця чи бронхів. 28. Дія, процес, що робить явним, помітним стан, почуття, наміри і т. ін. 30. Тонка волокнина в організмі людини, хребетних та більшості безхребетних тварин, що відходить від головного або спинного мозку і є складовою частиною розгалуженої системи, яка управляє діяльністю організму. 32. ... з вогнем. 34. Тонко зсукана, скручена пряжа, що використовується для шиття, в'язання, вишивання, виготовлення тканин і т. ін. 35. Торгівля продуктами харчування або предметами широкого вжитку на площі або в спеціально збудованому приміщенні. 36. Ізраїльська естрадна співачка й автор пісень, разом з Мірою Авад представляла Ізраїль на Пісенному конкурсі Євробачення 2009 року в Москві з піснею «Має бути інший шлях». 37. Головна артерія. 38. Дрібна морська промислова риба родини анчоусових ряду оселедцеподібних.

За вертикаллю:
1. Неповна рима, в якій співзвучні тільки наголошені голосні звуки. 2. Лід. 3. Національний історичний архів Білорусі. 4. Випуклість на спині, на грудях людини, що утворюється внаслідок викривлення хребта або грудної клітки. 5. Центральне небесне світило Сонячної системи, що має форму гігантської розжареної кулі, яка випромінює світло й тепло. 6. Виготовлений з легкого матеріалу предмет (звичайно у вигляді півкола), яким навівають прохолоду в обличчя під час спеки. 11. Робітник або робітниця, походженням із Східної Європи, які примусово працювали на заводах, шахтах та фермах у Німеччині та Австрії під час Другої світової війни. 13. Парча. 14. Пліт або невелике веслове чи парусне судно, що складається зі з'єднаних між собою колод. 17. Витесаний камінь для кладки стін. 19. Хімічний елемент, проста речовина якого — легкий сріблястий метал — міцний і корозійностійкий. 24. Добова або разова порція корму. 26. Найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України. 29. Скам'яніла викопна смола хвойних дерев. 31. Те саме, що фермент. 32. Держава в Західній Африці, відома раніше під назвою Золотий Берег. 33. Верхня плита капітелі колони класичних ордерів, підкладка під архітрав.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Аркан. 4. Гасло. 7. Іго. 8. Огида. 9. Рента. 10. Боб. 12. Абаз. 14. Кета. 15. Литва. 16. Скло. 18. Тато. 20. Терка. 21. Чадо. 22. Метр. 23. Гаага. 24. Дрил. 25. Ранг. 27. Астма. 28. Вияв. 30. Нерв. 32. Гра. 34. Нитка. 35. Базар. 36. Ноа. 37. Аорта. 38. Камса.

За вертикаллю:
1. Асонанс. 2. Крига. 3. Ніаб. 4. Горб. 5. Сонце. 6. Опахало. 11. Остарбайтер. 13. Злотоглав. 14. Катамаран. 17. Квадр. 19. Титан. 24. Даванка. 26. Говерла. 29. Янтар. 31. Ензим. 32. Гана. 33. Абак.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».