Кроссворд на украинском языке (11 на 17 клеток) №17

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Молочний продукт, що нагадує кефір. 5. Вацлав... (чеський політик, драматург, есеїст). 9. Штат у СШУ. 11. ... Кареніна. 12. Гвинтовий пристрій (транспортер) для переміщення чи змішування сипких, рідких, тістоподібних і т. ін. матеріалів. 13. Південна вічнозелена деревна рослина родини лілійних з довгим колючим листям і жовтувато-білими квітками. 15. Міжнародна одиниця електричного опору. 17. Сильна буря, вітер на морі чи озері та спричинене цим велике хвилювання води. 19. ...-... (звуконаслідування, що означає крик зозулі). 20. Видовжена вперед передня частина голови деяких тварин. 22. Графство на сході Ірландії. 24. Почуття міри, що підказує правильне розуміння або оцінку явищ дійсності. 26. Виїмка, рівчак, вирізьблені або витиснуті спеціальним знаряддям на поверхні чого-небудь. 27. Місце з'єднання зшитих кусків тканини, шкіри і т. ін. 28. Гора в Західній Африці, на території Того. 29. Завідуючий. 31. Асоціація українських банків. 32. Руда фарба. 33. Людина, пристрасно віддана якій-небудь справі, захоплена якоюсь ідеєю. 35. Найвищий пік Криту. 36. Пан Гі ... (8‑й Генеральний секретар ООН). 38. Різкий сильний поштовх, що утворюється внаслідок короткочасного зіткнення рухомого тіла з яким-небудь іншим тілом. 40. Старовинна іспанська срібна монета. 42. Частина одягу диякона, перев'язь, розшита хрестами, що одягається на ліве плече. 44. Дрібні частки твердих речовин, що виділяються з рідини або газуватого середовища й осідають на яку-небудь поверхню. 46. Здивування, здогад. 47. Рід хижих птахів родини яструбових ряду соколоподібних. 50. Одна зі складових назв звуків, те саме, що D або d. 52. Організація Об'єднаних Націй. 54. Римський політичний діяч, сенатор, претор 44 року до н. е. 56. Річка на Північному Кавказі, ліва притока річки Кубань. 57. Хімічний елемент, що належить до VII групи періодичної системи, який з металами утворює солі. 60. Красуня (розм.). 61. Місто на Чорноморському узбережжі Кавказа, РФ.

За вертикаллю:
1. Той, хто охоче займається чим-небудь, кохається в чому-небудь. 2. Пошкодження тканин тіла або внутрішніх органів людини, тварини чим-небудь. 3. Група довгохвостих папуг. 4. Вираження заперечення співрозмовникові. 5. Японська настільна гра. 6. Муніципалітет у Франції, у регіоні Центр, департамент Ер і Луар. 7. ... Удовичич (сербський ватерполіст, олімпійський медаліст). 8. Закриття підприємств і масове звільнення робітників з виробництва. 10. Актор, який зиграв Уерлі у фільмі «Звіробій» (Союзтелефільм, 1990). 13. Кормова частина палуби корабля від грот-щогли або від кормової рубки до ахтерштевня. 14. Міра земельної площі. 16. Податок, що його справляють з юридичних і фізичних осіб у разі здійснення між ними або між ними та державою певних дій, перелік яких визначає законодавство. 17. Загальний тяжкий розлад життєво важливих функцій організму, спричинений порушенням нервової регуляції життєво важливих процесів. 18. Неосвітлений простір; темрява. 19. Держава у Вест-Індії, розташована на найбільшому однойменному острові та прилеглих островах в Карибському морі. 21. Вічнозелена південна чагарникова рослина родини губоцвітих, з якої добувають ефірну олію. 23. Місто обласного підпорядкування в Росії, центр району Нижегородської області. 25. Місце тимчасового розташування війська поза населеним пунктом. 26. Робітник, що готує їжу. 27. Начальник установи, підприємства, відділу тощо. 30. ..., вона, воно. 34. Гіпотетичне поле, яке створюється живим організмом. 37. Птах родини фазанових. 39. Муніципалітет у Франції, у регіоні Аквітанія, департамент Атлантичні Піренеї. 41. Персонаж давньогрецької міфології, син Лікімнія. 42. Гриб-підберезник. 43. Мовна одиниця, що являє собою звукове вираження поняття про предмет або явище об'єктивного світу. 45. Проміжок часу в десять днів. 48. Сімнадцята літера грецької абетки. 49. Назва серії літаків авіаконструктора Антонова. 51. Музична форма, заснована на розвитку однієї теми (рідше — двох або трьох тем), що проводиться поперемінно в різних голосах (вокальних або інструментальних). 53. Почуття поваги, що ґрунтується на визнанні великих чеснот, суспільної ваги або позитивних якостей кого-, чого-небудь. 55. Мідний велетень на Кріті, що відганяв від острова чужинців. 56. Спадкове земельне володіння в епоху феодалізму, яке надавалось васалу за умови несення ним військової служби та виконання інших повинностей. 58. Шостий звук музичної гами, а також нота, що позначає цей звук. 59. Відгук на звертання.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Айран. 5. Гавел. 9. Арізона. 11. Анна. 12. Шнек. 13. Юка. 15. Ом. 17. Шторм. 19. Ку. 20. Рило. 22. Лаут. 24. Такт. 26. Карб. 27. Шов. 28. Агу. 29. Зав. 31. Ауб. 32. Хна. 33. Фан. 35. Іда. 36. Мун. 38. Удар. 40. Реал. 42. Орар. 44. Осад. 46. Ба. 47. Орлан. 50. Ре. 52. Оон. 54. Брут. 56. Лаба. 57. Галоген. 60. Краля. 61. Анапа.

За вертикаллю:
1. Аматор. 2. Рана. 3. Ара. 4. Ні. 5. Го. 6. Анш. 7. Ваня. 8. Локаут. 10. Заков. 13. Ют. 14. Ар. 16. Мито. 17. Шок. 18. Мла. 19. Куба. 21. Лаванда. 23. Арзамас. 25. Табір. 26. Кухар. 27. Шеф. 30. Він. 34. Аура. 37. Улар. 39. Аро. 41. Еон. 42. Обабок. 43. Слово. 45. Декада. 48. Ро. 49. Ан. 51. Фуга. 53. Шана. 55. Тал. 56. Лен. 58. Ля. 59. Га.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».