Кроссворд на украинском языке (11 на 17 клеток) №19

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Про хлопця, який наслідує вояків (ірон.). 5. Нижчий дипломатичний ранг співробітників посольств, місій та апарату відомств закордонних справ. 9. Невеликий лікувальний заклад при військовій частині. 11. Трав'яниста багато — або дворічна рослина родини зонтичних. 13. Зображення, відбиток, одержаний за допомогою спеціального оптичного апарата. 15. Трав'яниста рослина з довгим стеблом і великими квітками (переважно червоного кольору). 16. Місто в Японії, в префектурі Сідзуока. 18. Безліса рівнина, рівний, широкий простір; поле. 19. Назва серії літаків авіаконструктора Антонова. 20. Широкий ремінь із шкіри або міцної тканини, який пристосовують для тягнення вантажів або полегшення їх переноски. 22. Одна із складових назв звуків, те ж саме, що E або e. 23. Видимий над поверхнею землі повітряний простір у формі шатра. 25. Велика хижа морська риба ряду акулоподібних із плоским тілом і вузьким хвостом. 27. Український фізик і громадсько-політичний діяч, професор. 29. Розрив товщі шарів гірських порід і опускання їх. 30. 2+1. 31. Муніципалітет у Франції, у регіоні Аквітанія, департамент Атлантичні Піренеї. 32. Риболовна снасть із сітки, що має форму конусоподібного мішка, натягнутого на обруч і прикріпленого до держална. 34. Велике приміщення для багатолюдних зборів. 35. Дрібні тверді частинки землі, що перебувають у повітрі або вкривають поверхню чого-небудь. 36. Організація Об'єднаних Націй. 38. Гора в Західній Африці, на території Того. 39. Назва східної сторони світу у мореплавстві та метеорології. 41. Верхня частина людського тіла до пояса. 43. Північноатлантичний Альянс. 45. Африканський сірий папуга. 47. Виїмка, рівчак, вирізьблені або витиснуті спеціальним знаряддям на поверхні чого-небудь. 49. ...-тік (угода, що її виконано за ціною, яка перевищує ціну товару у попередній угоді в період однієї біржової сесії). 50. Чоловіче ім’я. 53. Здивування, здогад. 54. Робота, діяльність, здійснення чого-небудь. 56. Отруйна рослина. 57. Ріка в Єгипті. 58. ... Фіцджеральд. 60. Умовний графічний знак, що позначає музичний звук певної висоти і тривалості. 61. Гусенична або колісна самохідна машина для переміщення та приведення в дію сільськогосподарських та інших знарядь. 64. Шлях проходження їжі в організмі. 65. Місто в центральній частині США, штат Небраска.

За вертикаллю:
1. Цупкий папір високої якості для креслення й малювання. 2. Невелика шлюпка з однією чи двома парами весел. 3. Двадцять друга буква грузинської абетки. 4. Стара назва літери «а». 5. Міра земельної площі. 6. Однорічна трав'яниста теплолюбна рослина родини злакових. 7. Кораловий острів кільцеподібної форми. 8. Тверда чорного кольору речовина, одержувана способом вулканізації гумових сумішей. 10. Задишка, спричинювана деякими захворюваннями серця чи бронхів. 12. Зміна напрямку руху (курсу) судна, літака тощо. 14. Господар, розпорядник товариської вечері, бенкету. 16. Жіноче ім’я. 17. «Добре» у американців. 20. Курортне селище на чорноморському узбережжі Кавказу в Лазарівському районі міста Сочі, за 18 км від центру. 21. Автоматизована система керування. 24. Дитина, що народилася одночасно з іншою в однієї матері. 26. Хімічна сполука, яка містить водень, що може заміщатися металами під час утворення солей. 28. Просторий хатній одяг вільного крою. 29. Той, хто сопе, має звичку сопіти (розм.). 30. Фон. 33. Свійська тварина родини котячих, що знищує мишей і щурів. 37. Дошка з крайньої зовнішньої частини колоди, розпиляної вздовж. 40. Речовина, яку одержують із глюкози і використовують замість цукру в харчуванні хворі на діабет. 42. Муніципалітет у Франції, у регіоні Лангедок-Руссільйон, департамент Гар. 44. Одиниця виміру земельної площі в Англії і Північній Америці. 45. Мінерал класу силікатів. 46. Конторський службовець, діловод. 48. Віршовий твір на героїчну, легендарну або казкову тему. 51. Жак-... Кусто (французький дослідник Світового океану, фотограф, режисер, винахідник, автор великої кількості книг і фільмів, першовідкривач). 52. Вигук вираження фізичного болю, страждання, переляку, відчуття полегшення і т. ін. 55. Місто в Криму. 57. Заглиблення в землі, вирите тваринами як житло. 59. Автономна Республіка Крим. 60. У Давній Греції — музичний жанр, присвячений Аполлону. 62. Акціонерне товариство. 63. ...-... (саме так, розм.).

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Вояка. 5. Аташе. 9. Лазарет. 11. Тмин. 13. Фото. 15. Мак. 16. Іто. 18. Лан. 19. Ан. 20. Лямка. 22. Мі. 23. Небо. 25. Скат. 27. Влох. 29. Скид. 30. Три. 31. Аро. 32. Сак. 34. Зал. 35. Пил. 36. Оон. 38. Агу. 39. Ост. 41. Бюст. 43. Нато. 45. Жако. 47. Карб. 49. Ап. 50. Вілор. 53. Ба. 54. Дія. 56. Вех. 57. Ніл. 58. Елла. 60. Нота. 61. Трактор. 64. Тракт. 65. Омаха.

За вертикаллю:
1. Ватман. 2. Ялик. 3. Кан. 4. Аз. 5. Ар. 6. Теф. 7. Атол. 8. Ебоніт. 10. Астма. 12. Маневр. 14. Тамада. 16. Ія. 17. Ок. 20. Лоо. 21. Аск. 24. Близнюк. 26. Кислота. 28. Халат. 29. Сопун. 30. Тло. 33. Кіт. 37. Обапіл. 40. Сорбіт. 42. Сов. 44. Акр. 45. Жадеїт. 46. Клерк. 48. Балада. 51. Ів. 52. Ох. 55. Ялта. 57. Нора. 59. Арк. 60. Ном. 62. Ат. 63. То.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».