Кроссворд на украинском языке (11 на 17 клеток) №20

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1
. Вираження заперечення співрозмовникові. 3. Скупчення плодів або квітів на одній гілці. 6. Танцювальний крок. 8. Колишня дрібна монета Ізраїлю, що дорівнювала 1/100 ізраїльського фунта. 10. Синдром набутого імунодефіциту. 12. Гідрогенокарбонат натрію — білий кристалічний порошок, що його використовують у медицині та кулінарії. 13. Черевна частина туші риби, що використовується для виготовлення страв. 14. Безладне звучання багатьох голосів. 16. Міжнародна одиниця електричного опору. 18. Європейська країна, найменше і найпівденніше королівство із скандинавських країн. 20. 3,14. 21. Морська промислова риба родини лососевих, що заходить у річки для нересту. 23. ...-сахарські мови (гіпотетична макросім'я африканських мов, поширена між мовами афразійської і нігеро-конголезької макросімей і не увійшли ні в одну з них). 25. Муніципалітет у Франції, у регіоні Аквітанія, департамент Атлантичні Піренеї. 27. Дев'ятий ступінь у гамі (муз.). 28. Положення в шаховій партії, за якого король, що перебуває під ударом фігури супротивника, не може захиститися, і партія вважається програною. 29. Стиль музики, що виник із Хардкор-панку. 30. Дорожньо-транспортна пригода. 32. Частина сюжету аніме чи манги, що зарактеризується певним ступенем самодостатності. 33. ...-де-Жанейро. 34. Річка на території Німеччини, права притока Рейну. 36. Курортне селище на чорноморському узбережжі Кавказу в Лазарівському районі міста Сочі, за 18 км від центру. 37. «Вухогорлоніс». 39. Те, що викликає подив, здивування. 41. Український фізик і громадсько-політичний діяч, професор. 43. Заміжня поміщиця в старих Польщі, Литві, дореволюційних Україні та Білорусі. 45. Хокейний клуб з міста Ханти-Мансійськ, Росія. 47. Міра земельної площі. 48. Кисть руки з зігнутими і притиснутими до долоні пальцями. 51. Назва серії літаків авіаконструктора Антонова. 53. Гральна карта з одним очком, зображеним посередині, яка в більшості картярських ігор вважається старшою в масті. 55. Міра сипких тіл, в основному зерна, на Русі, яка застосовувалася в XVI-XVII століттях і частково пізніше. 58. Прозора, безбарвна рідина, що становить найпростішу хімічну сполуку Гідрогену з Оксигеном. 60. Водний потік, що живиться із джерела або стоком атмосферних опадів і тече по видовжених зниженнях рельєфу від верхів'я до гирла. 61. ...-... (Рослинні драглі з морських водоростей). 62. Здивування, здогад. 63. Витесаний камінь для кладки стін. 64. Уживається для вираження незгоди з чим-небудь, неприйнятності чогось (іноді з відтінком іронії).

За вертикаллю:
1
. Раптовий напад на кого-, що-небудь. 2. Ярмо. 3. ... з вогнем. 4. Астрономічний прилад для вимірювання кутових відстаней між небесними світилами. 5. Назва східної сторони світу у мореплавстві та метеорології. 6. Місто в північно-східній Польщі, над озером Рось. Адміністративний центр Піжського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства. 7. Повільно, протяжно (про темп виконання музичних творів). 9. Урочистий вірш, присвячений якійсь видатній події, відомій особі. 11. Нова економічна політика — економічні заходи радянського уряду у 1921‑1929 рр., спрямовані на часткове роздержавлення підприємств для виходу з економічної кризи. 14. Відгук на звертання. 15. Одна із складових назв звуків, те ж саме, що E або e. 17. Райцентр у Чернігівської області, на березі однойменної ріки. 18. Здібності, хист до чого-небудь. 19. ... Кьоко (японська футболістка, олімпійська медалістка). 20. Шмат полотна або іншої тканини, що служить покривалом, скатеркою і т. ін. (розм.). 22. Представник основного населення Татарстану. 24. Фахівець з індології. 26. За релігійними уявленнями — місце під землею, куди потрапляють душі померлих грішників для вічних мук. 27. Сукупність душевних якостей людини, які проявляються в її діях, поведінці. 28. Голова міської адміністрації. 31. Рілля, залишена на одне літо без посіву з метою поліпшення якості землі для наступного посіву озимих. 35. Різкий сильний поштовх, що утворюється внаслідок короткочасного зіткнення рухомого тіла з яким-небудь іншим тілом. 38. Природна мінеральна фарба червоно-брунатного або жовтого кольору. 40. Тривалість життя людини, тварини, рослини. 42. Отвір, звичайно з заслінкою, для проникнення вниз, усередину чого-небудь. 43. Височина, часто з пологими схилами; пригір. 44. Легкий короткий (до пояса) жіночий одяг. 46. Столиця Туреччини. 49. Первісна назва звука C в григоріанській сольмізації, яку пізніше замінив склад до. 50. Стара назва літери «а». 52. Стиль популярної музики, що характеризується чітким ритмом, застосуванням електромузичних і ударних інструментів. 54. У релігійних віруваннях — творець, що створив світ і керує ним та вчинками людей. 56. Корейське авто. 57. Великий адронний колайдер. 58. Згущена варінням смола. 59. Верхня частина будівлі, що служить її покриттям.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Ні. 3. Гроно. 6. Па. 8. Агор. 10. Снід. 12. Сода. 13. Теша. 14. Гам. 16. Ом. 18. Данія. 20. Пі. 21. Кета. 23. Ніло. 25. Нарп. 27. Нона. 28. Мат. 29. Емо. 30. Дтп. 32. Арк. 33. Ріо. 34. Рур. 36. Лоо. 37. Лор. 39. Диво. 41. Влох. 43. Пані. 45. Югра. 47. Ар. 48. Кулак. 51. Ан. 53. Туз. 55. Оков. 58. Вода. 60. Ріка. 61. Агар. 62. Ба. 63. Квадр. 64. Ха.

За вертикаллю:
1. Наскок. 2. Іго. 3. Гра. 4. Октант. 5. Ост. 6. Піш. 7. Адажіо. 9. Ода. 11. Неп. 14. Га. 15. Мі. 17. Мена. 18. Дар. 19. Яно. 20. Плат. 22. Татарин. 24. Індолог. 26. Пекло. 27. Норов. 28. Мер. 31. Пар. 35. Удар. 38. Охра. 40. Вік. 42. Люк. 43. Пагорб. 44. Блузка. 46. Анкара. 49. Ут. 50. Аз. 52. Рок. 54. Бог. 56. Кіа. 57. Вак. 58. Вар. 59. Дах.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».