Кроссворд на украинском языке (11 на 17 клеток) №22

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Почуття міри, що підказує правильне розуміння або оцінку явищ дійсності. 5. Різноманітної форми посудина, що використовується для квітів, фруктів, солодощів і т. ін. або як декоративна річ. 9. Зла баба-чаклунка. 10. Ірландська республіканська армія. 12. Ріка в Єгипті. 13. Заняття газетяра. 14. Студійний альбом української співачки Ірини Білик. 15. Швейцарський психоаналітик, психолог, філософ культури, родоначальник аналітичної психології. 17. Річка у Польщі, права притока Одри. 19. Мовна одиниця, що являє собою звукове вираження поняття про предмет або явище об'єктивного світу. 20. Зовнішній покрив тіла людини і тварин. 22. Різновидність довгого полегшеного списа з гострим металевим наконечником. 24. Держава у Південно-Західній Азії, на південному сході Аравійського півострову. 25. Жіноче ім’я. 26. Гурт копитних тварин. 29. Пістолет Токарєва. 30. Апарат, за допомогою якого здійснюється електрозв’язок, що дає змогу передавати та приймати мовлення на великій відстані. 31. Міжнародна одиниця електричного опору. 33. Узагальнене поняття мелодійної, пісенної основи в музиці. 34. ...-тік (угода, що її виконано за ціною, яка перевищує ціну товару у попередній угоді в період однієї біржової сесії). 35. Сауда бінт... (друга дружина пророка Мухаммеда, мати правовірних). 37. Те саме, що розум, глузд. 39. ... Санґушкова (політична діячка часів Речі Посполитої, княгиня). 40. Пересилання на відстань інформації за допомогою радіохвиль. 41. Урочистий вірш, присвячений якійсь видатній події, відомій особі. 43. 7. 45. Всеукраїнська громадська організація. 48. Насосний агрегат для переміщення під напором пульпи по трубопроводу. 51. Уявні прямі лінії, які проходять через середину якого-небудь тіла чи простору. 52. Протиракетна оборона. 53. Період, докорінно відмінний від попереднього. 54. Округ (графство) у штаті Техас, США. 55. Діючий вулкан на острові Кунашир у Великій Курильській гряді.

За вертикаллю:
1. Сила, яка тягне, рухає що-небудь, а також джерело такої сили (тварина, машина, пристрій). 2. Вигук, що виражає подив, здогад, пригадування. 3. Невелика металева посудина з дужкою та глибокою накривкою, у якій варять страву в польових умовах або з якої їдять. 4. Пряма лінія. 6. Одна з пари слів із протилежним значенням. 7. Вхід з порожнини рота в глотку. 8. Багаторічна тропічна й субтропічна трав'яниста рослина з довгастим м'ясистим листям, укритим по краю шипами. 10. Місто в Японії, в префектурі Сідзуока. 11. Група довгохвостих папуг. 15. ... Лорд (українська співачка). 16. Країна в Центральній Америці, що межує на півночі і заході з Мексикою, на сході з Белізом і Карибським морем. 17. Стіна із вставленими в неї іконами, яка в православній церкві відокремлює вівтар від центральної частини. 18. У Монголії — селянин, що займається кочовим тваринництвом. 19. Голландський філософ, один з найвідоміших пантеїстів. 21. Чорт. 23. Норвезький математик, один із творців теорії еліптичних функцій. 27. Здивування, незадоволення. 28. Український фантастичний оглядач. 32. Муніципалітет у Франції, у регіоні Пуату-Шарант, департамент Шаранта. 34. Український радянський і перший кримськотатарський німий чорно-білий фільм про боротьбу кримськотатарського селянина з багатіями у XIX столітті. 36. Законодавчо-представницький орган, аналог парламенту. Існує переважно в арабських та ісламських країнах. 38. Тривалі мандри чи блукання з різними пригодами (від назви однойменної поеми напівлегендарного давньогрецького поета Гомера). 42. Площа (здебільшого ринкова) у давньогрецькому місті, на якій відбувались народні збори. 44. Дивитися в ... (прямо в обличчя, не відводячи очей). 45. Всесвітня продовольча програма ООН. 46. Місто в Японії, у префектурі Фукуй. 47. Біблійний пророк (один із чотирьох «великих» пророків Старого Заповіту). 49. Місто у префектурі Ойта в Японії. 50. Одиничний вектор.

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Такт. 5. Ваза. 9. Яга. 10. Іра. 12. Ніл. 13. Газетярство. 14. Ома. 15. Юнг. 17. Іна. 19. Слово. 20. Шкіра. 22. Піка. 24. Оман. 25. Ія. 26. Табун. 29. Тт. 30. Телефон. 31. Ом. 33. Мелос. 34. Ап. 35. Зама. 37. Толк. 39. Анеля. 40. Радіо. 41. Ода. 43. Сім. 45. Вго. 48. Пульпонасос. 51. Осі. 52. Про. 53. Ера. 54. Раск. 55. Тятя.

За вертикаллю:
1. Тяга. 2. Ага. 3. Казанок. 4. Пряма. 6. Антонім. 7. Зів. 8. Алое. 10. Іто. 11. Ара. 15. Юлія. 16. Гватемала. 17. Іконостас. 18. Арат. 19. Спіноза. 21. Антипко. 23. Абель. 27. Але. 28. Уфо. 32. Мано. 34. Алім. 36. Меджліс. 38. Одіссея. 42. Агора. 44. Упор. 45. Впп. 46. Оно. 47. Ісая. 49. Уса. 50. Орт.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».