Кроссворд на украинском языке (11 на 17 клеток) №6

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
1. Невелика закрита металева посудина для рідини. 4. Біоорганічна речовина з групи біофлавоноїдів, яка застосовується для лікування крововиливів, гіпертонічної хвороби та ін. 7. «Чорнії брови, карії ...». 8. Сильна буря, вітер на морі чи озері та спричинене цим велике хвилювання води. 10. Золотисто-коричневий або темний колір, якого набуває біла шкіра людини під дією сонячного проміння. 12. Батько батька. 13. Значки для вирізнення прямої мови, цитат, заголовків, а також слів, ужитих у непрямому, найчастіше іронічному значенні. 15. Смичковий чотириструнний музичний інструмент, що має лад, октавою вищий від віолончелі та квінтою нижчий від скрипки. 18. Всеукраїнська громадська організація. 20. Хімічний препарат у вигляді порошку, що використовується для знищення шкідливих комах. 23. Людина, добре обізнана з чим-небудь, досвідчена в чому-небудь. 25. Багаторічна тропічна й субтропічна трав'яниста рослина з грубим, м'ясистим великим листям, з якого виробляють волокно. 26. Мавпа роду мандрилів. 27. Громадська організація, що об'єднує людей певного кола, професії для спільного відпочинку, розваг, занять спортом і т. ін. 28. Місто на сході Португалії, центр однойменного округу та муніципалітету. 29. Людина, що доглядає за мисливськими собаками і бере участь у полюванні. 31. Грошова одиниця Катару — 100 дирхамів. 34. Багато плодових дерев. 36. Обірваний шматок чого-небудь. 38. Оптичний пристрій для структурного перетворення пучка променів світла, які застосовуються при відтворенні напівтонових оригіналів для отримання дрібноточкового зображення. 40. Період, докорінно відмінний від попереднього. 41. Прямий меч у «півтори руки» з колючими властивостями. 43. Те, у що наряджаються. 46. Вигадана істота із «Володаря Перстнів» Толкіна. 47. Курорт на Чорному морі, один з мікрорайонів в Адлерському районі міста Сочі, його історичний центр. 48. Велике приміщення для зберігання зерна.

За вертикаллю:
1. 43‑й президент США. 2. Ману... (французький виконавець, музикант іспанського походження). 3. Командир дивізії. 4. Християнське свято народження Христа. 5. Театр юного глядача. 6. Тринадцята літера грузинської абетки. 9. Чотирнадцята літера вірменської абетки. 11. У киргизів і алтайців — селище кочового типу, що складається з однієї або декількох юрт. 13. Додаток до назви товариства, компанії тощо, який свідчить про їх обмежену відповідальність за зобов'язаннями. 14. Собака-самець. 16. Місто в Японії, у префектурі Фукуй. 17. Група довгохвостих папуг. 19. Уміння читати і писати. 21. Старовинний жіночий головний убір. 22. Металева плита на друкарському верстаті, на якій установлюють друкарську форму. 23. Столиця Сенегалу. 24. Будівля для зберігання снопів, сіна, полови тощо. 29. Протиракетна оборона. 30. Одиниця виміру земельної площі в Англії і Північній Америці. 32. Невідома величина. 33. «Вухогорлоніс». 34. Батько чоловіка. 35. Тоненькі дощечки для оббивання стін і стелі під штукатурку, для покриття дахів і т. ін. 37. Особа, що очолює апарат якої-небудь партії, профспілки і т. ін. 39. Вічнозелене хвойне дерево або кущ родини кипарисових. 41. Сьома літера грецької абетки. 42. Задня, зворотна частина, сторона чого-небудь. 44. Вузький край, кромка чого-небудь. 45. Напівлегендарний київський князь, який згадується у «Повісті минулих літ».

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
1. Бачок. 4. Рутин. 7. Очі. 8. Шторм. 10. Загар. 12. Дід. 13. Лапки. 15. Віола. 18. Вго. 20. Дуст. 23. Дока. 25. Агава. 26. Дрил. 27. Клуб. 28. Евора. 29. Псар. 31. Ріял. 34. Сад. 36. Обрив. 38. Растр. 40. Ера. 41. Есток. 43. Наряд. 46. Орк. 47. Адлер. 48. Амбар.

За вертикаллю:
1. Буш. 2. Чао. 3. Комдив. 4. Різдво. 5. Тюг. 6. Нар. 9. Тса. 11. Аїл. 13. Лтд. 14. Пес. 16. Оно. 17. Ара. 19. Грамота. 21. Убрус. 22. Талер. 23. Дакар. 24. Клуня. 29. Про. 30. Акр. 32. Ікс. 33. Лор. 34. Свекор. 35. Дранка. 37. Бос. 39. Туя. 41. Ета. 42. Тил. 44. Руб. 45. Дір.

Рус.: В разделах «Кроссворды 11x13», «Кроссворды 11x15» и «Кроссворды 11x17» собраны украинские кроссворды размером 11 на 13, 11 на 15 и 11 на 17 клеток, соответственно. Вы можете эти украинские кроссворды скачать бесплатно. Для этого достаточно скопировать текст с вопросами и ответами к кроссворду в любой текстовый редактор — например, Microsoft Word; и скопировать ссылку на сетку кроссворда в ваш даунлоад менеджер, после чего вы сможете украинский кроссворд скачать для печати.
Для того, чтобы опубликованные в данном разделе украинские кроссворды распечатать, воспользуйтесь встроенной в браузер возможностью печати (обычно для этого достаточно одновременно нажать клавишу "Ctrl" и латинскую букву "P"). После того, как вы откроете в новом окне сетку кроссворда, кликнув правой кнопкой мыши ее уменьшенный предпросмотр, расположенный на странице выбранного вами кроссворда, и выбрав пункт открытия ссылки в новом окне; распечатайте открывшееся изображение сетки кроссворда. Затем распечатайте вебстраницу кроссворда, получив таким образом печатную версию текста вопросов и ответов к нему.
Однако, если вы хотите разгадывать украинский кроссворд комфортно, вам следует разделить вопросы и ответы к нему. Например, копируя их текст в MS Word вы получите украинский кроссворд в ворде, где уже можно будет распечатать украинский кроссворд таким образом, чтобы вопросы и ответы к нему располагались, например, на разных сторонах бумажного листа.
Следует также отметить, что на сайте существует раздел украинских интернет-кроссвордов. Благодаря их компактной ширине, вы можете эти украинские онлайн кроссворды решать на мобильных устройствах. Чтобы разгадывать онлайн украинские интерактивные кроссворды, перейдите в раздел «Кроссворды онлайн».

Укр.: У розділах «Кросворди 11x13», «Кросворди 11x15» і «Кросворди 11x17» зібрані українські кросворди розміром 11 на 13, 11 на 15 і 11 на 17 клітин, відповідно. Ви можете ці українські кросворди скачати безкоштовно. Для цього достатньо скопіювати текст з питаннями і відповідями до кросворда в будь-який текстовий редактор — наприклад, у Microsoft Word; і скопіювати посилання на сітку кросворда у ваш даунлоад менеджер, після чого ви зможете український кросворд завантажити для друку.
Для того, щоб опубліковані в даному розділі українські кросворди роздрукувати, скористайтесь вбудованою у браузер можливістю друку (зазвичай для цього досить натиснути клавішу «Ctrl» і латинську букву «P»). Після того, як ви відкриєте у новому вікні сітку кросворда, клікнувши правою кнопкою миші її зменшений попередній перегляд, розташований на сторінці вибраного вами кросворда, і вибравши пункт відкрити посилання у новому вікні; роздрукуйте відкрите зображення сітки кросворда. Потім роздрукуйте вебсторінку кросворда, отримавши таким чином друковану версію тексту запитань і відповідей до нього.
Однак, якщо ви хочете розгадувати український кросворд комфортно, вам слід розділити питання та відповіді до нього. Наприклад, копіюючи їх текст у MS Word ви отримаєте український кросворд у ворді, де вже можна буде роздрукувати український кросворд таким чином, щоб питання та відповіді до нього розташовувалися, наприклад, на різних сторонах паперового аркуша.
​Слід також зазначити, що на сайті існує розділ українських інтернет-кросвордів. Завдяки компактній ширині, ви можете ці українські онлайн кросворди вирішувати на мобільних пристроях. Щоб розгадувати онлайн українські інтерактивні кросворди, перейдіть в розділ «Кросворди онлайн».