Кроссворд на украинском языке (13 на 15 клеток) №2

Сітка кросворда: 
Кросворд українською мовою - кроссворд на украинском языке

Питання до кросворда:

За горизонталлю:
2. Нічим не заповнене вмістище. 7. Зображення, відбиток, одержаний за допомогою спеціального оптичного апарата. 8. Чітко окреслена, глибока, неширока долина, яр чи річище, звичайно порослі лісом. 9. Судовий двигун, у якого сила, що рухає судно, створюється струменем води, що викидається з нього. 10. Легка будівля для тимчасового користування. 11. ... Рамазотті (італійський співак). 13. Місто на півночі Польщі, центр Поморського воєводства. 15. Страва з дрібно насічених овочів, грибів. 17. У кавказьких народів — народний поет-співець. 19. Відповідно обладнане місце, будівля або приміщення для зберігання чого-небудь (продуктів, матеріалів і т. ін.). 21. Сукупність суден однакового призначення або певної належності, району плавання і т. ін. 22. ... Кареніна. 24. Незамурована частина стіни, споруди, різної форми і призначення. 26. Висока башта, що має потужне джерело світла, яке вказує шлях суднам. 28. Два однорідні або однакові предмети, що вживаються разом і складають одне ціле або комплект. 29. Невеликий гризун родини полівкових, що веде напівводяний спосіб життя і має цінне блискуче густе хутро бурого кольору. 32. Внутрішнє приміщення корабля між палубою і днищем, де встановлюють машини, механізми, поміщають вантажі і т. ін. 34. Людина, яка часто, багато плаче. 36. Що-небудь, упаковане в паперову чи якусь іншу обгортку для транспортування, перенесення, перевезення або зберігання. 37. Верхній жіночий одяг у вигляді довгої корсетки. 38. У давньогрецькій міфології — цар Фів, що зумів розгадати три загадки потвори-сфінкса, яких ніхто до нього розгадати не міг. 39. Низький буфет для зберігання посуду й столової білизни.

За вертикаллю:
1. Автор літературних віршованих, прозових і драматичних поетичних творів. 2. Почуття шани, прихильне ставлення, що ґрунтується на визнанні чиїх-небудь заслуг, високих позитивних якостей когось, чогось. 3. Птах ряду рябкоподібних. 4. Проникнення розчинника крізь напівпроникні перетинки, що розділяють розчин і чистий розчинник або розчини різної концентрації. 5. Медично-санітарний заклад, в якому виготовляють ліки за рецептами, а також продають готові лікувальні засоби та інші медичні товари. 6. Внутрішня частина плоду (горіха, зерна, насіння і т. ін.), покрита оболонкою або шкаралупою. 10. Дерево родини кленових з великим п'ятилопатевим листям. 12. Давньоскандинавське і давньоірландське епічне сказання про легендарних героїв та історичних діячів, що має прозову форму з віршованими вставками. 14. Солодкий спиртний напій, настояний на ягодах або фруктах. 16. Виоране поле. 18. Копчене м'ясо (переважно свинячий окіст), попередньо просолене й приправлене прянощами. 19. Станція технічного обслуговування. 20. Здібності, хист до чого-небудь. 23. Частина, відділена, відбита, відрізана і т. ін. від чогось; кусок. 25. Період, стадія в розвиткові якого-небудь явища, процесу тощо. 27. Прилад для визначення сторін світу, у якому намагнічена стрілка одним кінцем завжди показує на північ. 28. Дерев'яна підлога в житлових приміщеннях з натуральної сировини з різними малюнками геометричних чи рослинних форм. 30. Столиця Сенегалу. 31. Тисяча кілограмів. 33. Олійна та кормова трав'яниста рослина родини хрестоцвітих з яскраво-жовтими квітками. 35. Спеціальний канал для проведення куди-небудь всередину електричних, телефонних дротів, різних труб і т. ін. .

 

Відповіді до кросворда:

За горизонталлю:
2. Пустота. 7. Фото. 8. Падь. 9. Водомет. 10. Ятка. 11. Ерос. 13. Гданськ. 15. Ікра. 17. Ашуг. 19. Склад. 21. Флот. 22. Анна. 24. Отвір. 26. Маяк. 28. Пара. 29. Ондатра. 32. Трюм. 34. Рева. 36. Пакунок. 37. Юпка. 38. Едіп. 39. Сервант.

За вертикаллю:
1. Поет. 2. Повага. 3. Саджа. 4. Осмос. 5. Аптека. 6. Ядро. 10. Явір. 12. Сага. 14. Наливка. 16. Рілля. 18. Шинка. 19. Сто. 20. Дар. 23. Шмат. 25. Фаза. 27. Компас. 28. Паркет. 30. Дакар. 31. Тонна. 33. Рапс. 35. Ввід.