Український інтернет-кросворд №1, міні, розгадувати онлайн безкоштовно

За горизонталлю:
  • 1. Курорт на Чорноморському узбережжі Абхазії.
  • 6. Французький експерт стародавніх мов і цивілізацій Близького Сходу, письменник і філософ 19-го ст., відомий своїми історичними творами про раннє християнство і політичними теоріями, особливо щодо націоналізму та національної ідентичності.
  • 7. ...-байрам (мусульманське свято з нагоди закінчення місячного посту).
  • 8. Всесвітня катастрофа, якою Бог знищив перший світ та людство.
  • 9. Багатолітня трав'яниста рослина роду бананів, яку також називають текстильним бананом.
За вертикаллю:
  • 1. Сукупність осіб, об'єднаних спільною метою, ідеєю, працею і т. ін.
  • 2. Організм, який не може жити в середовищі, позбавленому вільного кисню.
  • 3. ... Хоткевича (зупинний пункт львівського залізничного вузла Львівської залізниці, розташований поруч з проспектом Чорновола).
  • 4. Нанизані на нитку, мотузку, дротину і т. ін. однорідні предмети.
  • 5. Курорт на Чорноморському узбережжі Кавказа, на місці якого у XIV столітті знаходилась генуезька колонія Мапа, а до 4-го століття нашої ери - античне місто Сіндська гавань (Сіндіка).
Відповіді до кросворду онлайн: 
Український інтернет-кросворд №1, міні, розгадувати онлайн безкоштовно

Рус.: Для того чтобы разгадывать онлайн-кроссворды, публикуемые на сайте «Украинские кроссворды», необходим браузер, поддерживающий Javascript. Ширина кроссвордов также позволяет решать онлайн-кроссворды на мобильных устройствах. После того, как все клетки кроссворда будут заполнены правильными ответами на вопросы к кроссворду, появится сообщение о том, что кроссворд успешно разгадан.
Если вы затрудняетесь с ответом на тот или иной вопрос, вы можете посмотреть ответ на интересующий вас вопрос, воспользовавшись ссылкой на текстовую версию кроссворда, которая расположена под вопросами к кроссворду.

- Для того чтобы набрать с клавиатуры украинскую букву «Ґ», необходимо переключить раскладку клавиатуры на украинскую (UK), после чего, удерживая одновременно клавиши Ctrl и Alt, нажать клавишу буквы «Г». Если на вашем компьютере отсутствует возможность переключиться в украинскую раскладку, вы можете скопировать украинскую букву «Ґ» отсюда и вставить ее в соответствующую клетку кроссворда.
- Набрать украинский апостроф «'» можно переключив раскладку клавиатуры на украинскую (UK) и, удерживая клавишу Alt, последовательно нажать на цифровой клавиатуре (включаемой обычно клавишей NumLock) клавиши 3 и 9. Если на вашем компьютере отсутствует возможность переключиться в украинскую раскладку, вы можете скопировать украинский апостроф «'» отсюда и вставить его в соответствующую клетку кроссворда.


Укр.: Для того щоб розгадувати онлайн-кросворди на сайті «Українські кросворди», необхідно мати браузер з підтримкою Javascript. Ширина кросвордів також дозволяє вирішувати онлайн-кросворди на мобільних пристроях. Після того, як всі клітини кросворду будуть заповнені правильними відповідями на питання до кросворду, з'явиться повідомлення про те, що кросворд успішно розгадано.
Щоб дізнатися відповідь на те чи інше питання, скористайтеся посиланням на текстову версію кросворду, що розташоване під питаннями до кросворду.​

- Для того щоб набрати з клавіатури українську букву «Ґ», необхідно перемкнути розкладку клавіатури на українську (UK), після чого, утримуючи клавіші Ctrl і Alt, натиснути клавішу літери «Г». Якщо на вашому комп'ютері відсутня можливість перейти в українську розкладку, ви можете скопіювати українську букву «Ґ» звідси і вставити її у відповідну клітину кросворду.​
- Набрати український апостроф «'» можна перемкнувши розкладку клавіатури на українську (UK) і, утримуючи клавішу Alt, послідовно натиснути на цифровій клавіатурі (зазвичай включається клавішею NumLock) клавіші 3 і 9. Якщо на вашому комп'ютері відсутня можливість перейти в українську розкладку, ви можете скопіювати український апостроф «'» звідси і вставити його у відповідну клітину кросворду.