Український інтернет-кросворд №2, розгадувати онлайн безкоштовно

За горизонталлю:
 • 1. Вид сендвіча, який має рубану котлету, покладену у середину розрізаної булки, зазвичай приправлену різноманітними приправами — кетчупом, майонезом, листям салату, сиром, маринованими огірками і т. ін.
 • 6. Елемент архітектури, що має вертикальну форму і часто використовується в якості тримальної частини опорної конструкції будинків і різномонітних споруд.
 • 7. Поверхня ґрунту, розташована під шаром води океана, моря, річки чи будь-якого водоймища.
 • 8. Прозовий твір, що має невеликий об'єм, довільну композицію і висловлює особисті думки та враження з конкретного приводу чи питання і не претендує при цьому на визначальне трактування теми.
 • 9. Частина суходолу, що має гострий кут, яким вона врізається у водний простір моря, океана, озера і т. ін.
 • 11. Невелике однощоглове судно, яке у добу парусного флоту служило для перевезення значних вантажів і мало при цьому водотоннажність менше 60 тонн і 6-8 гармат малого калібру.
 • 12. Проміжний продукт для виготовлення хлібобулочних, макаронних виробів, а також випікання окремих кондитерських виробів. Являє собою в'язку масу різної густоти, яку отримують з борошна, замішаного з невеликою кількістю води, молока і т. ін.
 • 13. Плата, яку вносять за багаторазове, тривале користування різномонітними наданими послугами або за одержання абонемента.
За вертикаллю:
 • 1. Учасник народно-визвольної боротьби проти польсько-шляхетського гніту, що відбувалася на Правобережній Україні у 18 сторіччі.
 • 2. Релігійно-етичний рух, який виник на початку 18 сторіччя в Англії, а згодом поширився в інших країнах Європи у вигляді таємних товариств.
 • 3. Втикання чого-небудь гострого, що подразнює, завдає болю або ранить.
 • 4. Незамкнена крива з двох віток, що утворюються через перетин площиною обох порожнин конуса.
 • 5. Сукупність відомостей про склад і спосіб виготовлення будь-якої страви, суміші, розчину і т. ін.
 • 10. Нагромадження уламків гірських порід на схилах та біля підніжжя гір, урвищ.
Відповіді до кросворду онлайн: 
Український інтернет-кросворд №2, розгадувати онлайн безкоштовно

Рус.: Для того чтобы разгадывать онлайн-кроссворды, публикуемые на сайте «Украинские кроссворды», необходим браузер, поддерживающий Javascript. Ширина кроссвордов также позволяет решать онлайн-кроссворды на мобильных устройствах. После того, как все клетки кроссворда будут заполнены правильными ответами на вопросы к кроссворду, появится сообщение о том, что кроссворд успешно разгадан.
Если вы затрудняетесь с ответом на тот или иной вопрос, вы можете посмотреть ответ на интересующий вас вопрос, воспользовавшись ссылкой на текстовую версию кроссворда, которая расположена под вопросами к кроссворду.

- Для того чтобы набрать с клавиатуры украинскую букву «Ґ», необходимо переключить раскладку клавиатуры на украинскую (UK), после чего, удерживая одновременно клавиши Ctrl и Alt, нажать клавишу буквы «Г». Если на вашем компьютере отсутствует возможность переключиться в украинскую раскладку, вы можете скопировать украинскую букву «Ґ» отсюда и вставить ее в соответствующую клетку кроссворда.
- Набрать украинский апостроф «'» можно переключив раскладку клавиатуры на украинскую (UK) и, удерживая клавишу Alt, последовательно нажать на цифровой клавиатуре (включаемой обычно клавишей NumLock) клавиши 3 и 9. Если на вашем компьютере отсутствует возможность переключиться в украинскую раскладку, вы можете скопировать украинский апостроф «'» отсюда и вставить его в соответствующую клетку кроссворда.


Укр.: Для того щоб розгадувати онлайн-кросворди на сайті «Українські кросворди», необхідно мати браузер з підтримкою Javascript. Ширина кросвордів також дозволяє вирішувати онлайн-кросворди на мобільних пристроях. Після того, як всі клітини кросворду будуть заповнені правильними відповідями на питання до кросворду, з'явиться повідомлення про те, що кросворд успішно розгадано.
Щоб дізнатися відповідь на те чи інше питання, скористайтеся посиланням на текстову версію кросворду, що розташоване під питаннями до кросворду.​

- Для того щоб набрати з клавіатури українську букву «Ґ», необхідно перемкнути розкладку клавіатури на українську (UK), після чого, утримуючи клавіші Ctrl і Alt, натиснути клавішу літери «Г». Якщо на вашому комп'ютері відсутня можливість перейти в українську розкладку, ви можете скопіювати українську букву «Ґ» звідси і вставити її у відповідну клітину кросворду.​
- Набрати український апостроф «'» можна перемкнувши розкладку клавіатури на українську (UK) і, утримуючи клавішу Alt, послідовно натиснути на цифровій клавіатурі (зазвичай включається клавішею NumLock) клавіші 3 і 9. Якщо на вашому комп'ютері відсутня можливість перейти в українську розкладку, ви можете скопіювати український апостроф «'» звідси і вставити його у відповідну клітину кросворду.