Український інтернет-кросворд №3, розгадувати онлайн безкоштовно

За горизонталлю:
 • 1. Хід у шахах, яким переміщують туру впритул до короля, що ще не робив ходів, при цьому короля переносять через туру й ставлять поряд.
 • 6. Майно — у тому числі земельні угіддя, господарські будівлі, інвентар, продукти харчування і т. ін., що належить якому-небудь виробництву або виробничий одиниці.
 • 11. Балон, який використовується для зберігання горючого газу.
 • 12. Судно, яке має два вузькі довги корпуси, розміщені на певній відстані один від одного і з'єднані між собою спільною палубою.
 • 17. Прилад чи установка, що використовується для стискання або обтискування чого-небудь.
За вертикаллю:
 • 1. Українська політична партія.
 • 2. Сказ (розм.).
 • 3. Сім'я бджіл або будь-яких інших подібних комах, що утворює окрему групу з маткою.
 • 4. Одиниця вимірювання потужності з Міжнародної системи одиниць, яку використовують в сучасних автомобілях, локомотивах та інших транспортних засобах.
 • 5. Румунський автозавод, що випускав позашляхові автомобілі.
 • 7. Багаторічна трав'яниста рослина, що росте в тропічному й субтропічному кліматі і має грубе, м'ясисте велике листя, з якого виробляють волокно.
 • 8. Соковитий, зазвичай невеликого розміру плід трав'яних, кущових та деяких деревинних рослин.
 • 9. Мати або яка-небудь інша родичка одного з подружжя відносно батьків чи родичів другого.
 • 10. Жінка, яка пережила свого чоловіка і після його смерті не одружилася вдруге.
 • 12. Частина, яку було відділено, відбито, відрізано або в інший спосіб відокремлено від чогось.
 • 13. Кількість мушкетерів в історії з Д'артаньяном.
 • 14. Лікарська, олійна, а також декоративна трав'яниста рослина, яка має довге стебло, великі квітки і дає кулястий плід, наповнений дрібним насінням.
 • 15. Несамовитий крик, ґвалт, лемент людини або кількох людей.
 • 16. «... яка місячна, зоряна, ясная! Видно, хоч голки збирай. Вийди, коханая, працею зморена, хоч на хвилиночку в гай» (українська народна пісня).
Відповіді до кросворду онлайн: 
Український інтернет-кросворд №3, розгадувати онлайн безкоштовно

Рус.: Для того чтобы разгадывать онлайн-кроссворды, публикуемые на сайте «Украинские кроссворды», необходим браузер, поддерживающий Javascript. Ширина кроссвордов также позволяет решать онлайн-кроссворды на мобильных устройствах. После того, как все клетки кроссворда будут заполнены правильными ответами на вопросы к кроссворду, появится сообщение о том, что кроссворд успешно разгадан.
Если вы затрудняетесь с ответом на тот или иной вопрос, вы можете посмотреть ответ на интересующий вас вопрос, воспользовавшись ссылкой на текстовую версию кроссворда, которая расположена под вопросами к кроссворду.

- Для того чтобы набрать с клавиатуры украинскую букву «Ґ», необходимо переключить раскладку клавиатуры на украинскую (UK), после чего, удерживая одновременно клавиши Ctrl и Alt, нажать клавишу буквы «Г». Если на вашем компьютере отсутствует возможность переключиться в украинскую раскладку, вы можете скопировать украинскую букву «Ґ» отсюда и вставить ее в соответствующую клетку кроссворда.
- Набрать украинский апостроф «'» можно переключив раскладку клавиатуры на украинскую (UK) и, удерживая клавишу Alt, последовательно нажать на цифровой клавиатуре (включаемой обычно клавишей NumLock) клавиши 3 и 9. Если на вашем компьютере отсутствует возможность переключиться в украинскую раскладку, вы можете скопировать украинский апостроф «'» отсюда и вставить его в соответствующую клетку кроссворда.


Укр.: Для того щоб розгадувати онлайн-кросворди на сайті «Українські кросворди», необхідно мати браузер з підтримкою Javascript. Ширина кросвордів також дозволяє вирішувати онлайн-кросворди на мобільних пристроях. Після того, як всі клітини кросворду будуть заповнені правильними відповідями на питання до кросворду, з'явиться повідомлення про те, що кросворд успішно розгадано.
Щоб дізнатися відповідь на те чи інше питання, скористайтеся посиланням на текстову версію кросворду, що розташоване під питаннями до кросворду.​

- Для того щоб набрати з клавіатури українську букву «Ґ», необхідно перемкнути розкладку клавіатури на українську (UK), після чого, утримуючи клавіші Ctrl і Alt, натиснути клавішу літери «Г». Якщо на вашому комп'ютері відсутня можливість перейти в українську розкладку, ви можете скопіювати українську букву «Ґ» звідси і вставити її у відповідну клітину кросворду.​
- Набрати український апостроф «'» можна перемкнувши розкладку клавіатури на українську (UK) і, утримуючи клавішу Alt, послідовно натиснути на цифровій клавіатурі (зазвичай включається клавішею NumLock) клавіші 3 і 9. Якщо на вашому комп'ютері відсутня можливість перейти в українську розкладку, ви можете скопіювати український апостроф «'» звідси і вставити його у відповідну клітину кросворду.