Генератор кросвордів з власних слів української мови

Розташований на цій сторінці генератор кросвордів із слів української мови дозволяє створити кросворд із списка заданих вами слів.

Для вводу питань до кросворда та відповідей до нього скористайтеся розташованими нижче текстовими полями.

Текстове поле у стовбці «Слово:» призначене для введення відповіді — тобто це те, що буде вписано у клітини кросворда.

Під написом «Питання:» знаходиться текстове поле, де потрібно ввести визначення заданого у сусідньому полі слова. Цей текст буде відображено у списку питань до кросворда.

Вводити слова треба послідовно, вказуючи у відповідних текстових полях однієї строки слово й питання до нього.

Щоб додати нову строку для введення слова, натисніть розташовану нижче кнопку «Додати ще одне слово і питання до нього».

Для унаочнення додавання питань до кросворда і відповідей до нього під написами «Слово:» і «Питання:» розташоване посилання з прикладом, після натискання на яке буде автоматично додано 9 слів з визначеннями до них.

Якщо якесь із введених раніше слів стало не потрібним, його можна видалити. Для цього натисніть розташоване у кінці строки з текстовими полями слова і питання до нього посилання «(Видалити)».

Так само можна видалити порожню строку, якщо ви, наприклад, попередньо додали забагато строк для введення слів до кросворда.

Коли перелік необхідних вам для кросворда слів буде додано, можна приступати до генерації. Для цього достатньо натиснути кнопку «Генерувати».

Якщо у створеному кросворді вас щось не влаштовує, його можна переробити. Щоб запустити процес генерації заново, натисніть кнопку «Генерувати» ще раз.

Слід зазначити, що коли кількість слів є досить великою для створення кросворда, потрібно змінити деякі налаштування — зокрема, збільшити розмір його сітки за горизонталлю та вертикаллю. Для цього необхідно пересунути повзунок відповідного налаштування праворуч.

Так само вирішується й проблема використання слів з великою кількістю літер, бо й у цьому випадку може знадобится збільшити розмір сітки кросворда.

Інакше, якщо ширина і висота кросворда не дозволяють використати якісь із заданих вами слів, під переліком питань до кросворда з‘явиться також перелік невикористаних слів.

Налаштування генератора кросвордів також дозволяють додати деякий відсоток підказок — літери, які буде вписано у порожню сітку головоломки. Крім того, можна змінити розмір клітини кросворда і вказати, потрібні вам для друку питання до кросворда без відповідей, відповіді без питань, чи потрібно надрукувати і те, і інше.

Для кросворда також можна вказати назву — відповідний заголовок він буде мати на друку.

Після того, як кросворд буде створено, його можна роздрукувати. Для цього після створення кросворда натисніть на розташовану нижче кнопку «Переглянути версію для друку» і у з‘явившомуся вікні натисніть «Друк».

Створений кросворд також можна зберегти. Для цього необхідно скопіювати текст питань за вертикаллю та горизонталлю у будь-який текстовий файл, а також зберегти відповідні графічні файли з сіткою кросворда та з відповідями до нього.

Додайте слово і питання до нього (подивитися, як це зробити, можна, натиснувши на це посилання з прикладом).

Слово:
Питання:

Налаштування:

Назва кросворда (для друку)
Розмір клітини кросворда:
Розмір сітки кросворда за горизонталлю:
Розмір сітки кросворда за вертикаллю:
Відсоток підказок, доданих до сітки кросворда:
Налаштування друку:

Питання до кросворда з відповідями

Тільки питання до кросворда

Тільки відповіді до кросворда